Gordon Auto - Prezentace automobilu Gordon Roadster 3.0 24VGordon Roadster Website in RussianGordon Roadster Website in English
O GordonuTechnické údajePoptávkaGalerieKe staženíKontakty


Pohled pod kapotu
Pohled pod kapotu

Výroba na zakázku a dodací podmínky

Gordon je jedinečný také díky faktu, že každý kus je vyroben přesně podle přání zákazníka, který má možnost výběru z velmi širokého spektra doplňkové výbavy, ale i barev karosérie i interiéru. Během výroby vozu jsou zákazníci vždy vítáni, aby mohli sledovat pokroky ve stavbě. Fotografická dokumentace celého výrobního procesu pak může být předána majiteli spolu s novým Gordonem.

Navzdory tomu, že každý vůz je jedinečným originálem, není třeba se obávat případné opravy, protože všechny důležité díly jako motor, převodovka, brzdy a další prvky jsou dodány od renomovaných výrobců a jsou tedy k dostání prakticky kdekoliv na světě. Všechny ostatní originální díly jsou navrženy tak, aby byly opravitelné a případně znovu namontovatelné zručným technikem v běžně vybavené autodílně.

Každý nově vyrobený Gordon je zákazníkovi předán až po ujetí zhruba 2000 km, kdy je provedeno důkladné seřízení vozu. Poté začíná běžet dvouletá záruční doba. Pro zachování maximálního komfortu našich klientů jsme schopni řešit případné problémy s vozem, v místě bydliště klienta, osobní návštěvou našich mechaniků.


Úvod      Historie vozu      Gordon model Roadster 3.0 24V(c) 2004 Joint Capital Group s.r.o.