česky english deutsch
d;Návrat legendy

d;Gordon roadster

d;Návrat legendy


d;Staňte se nepřehlédnutelným,
staňte se součástí legendy Gordon Roadster.

Slovo konstruktéra

Společnost Auto Projekt Centrum s.r.o. začala vyrábět od roku 1997 výkonný a elegantní dvousedadlový roadster se skládací střechou, který plně odpovídá požadavkům dnešních řidičů. Gordon je skutečně rychlý a živý sportovní automobil s excelentními technickými parametry, a řízení vozu je jedinečnou zkušeností, kdy máte možnost zažívat pocity řidičů ze zlatého věku automobilismu, při komfortu současných vozů. Můžeme Vás ujistit, že nikde neprojedete aniž by jste nevzbudili pozornost a obdivné pohledy okolí. V současné době započíná nová éra, návrat této legendy pod hlavičkou Automobilových závodů Gordon s.r.o.

Na rozdíl od mnoha konkurenčních vozů jsou v konstrukci Gordonu použity moderní technické prvky jako hliníkový rám a karoserie kombinovaná z laminátových dílů a výlisků z ocelových plechů. Obě nápravy mají lichoběžníkové zavěšení kol na dvojicích trojúhelníkových ramen, odpružení nastavitelnými vinutými pružinami, kotoučové brzdy s vnitřním chlazením a drátová kola. Komfortně vybavený interiér vozu je polstrován kvalitní kůží a vyložen ořechovým nebo mahagonovým dřevem. K výbavě vozu patří bezpečnostní rám, vyjímatelná boční okna, skládací střecha a mnoho dalších prvků navozujících pocit luxusu.

Gordon je jedinečný také díky faktu, že každý kus je vyroben přesně podle přání zákazníka, který má možnost výběru z velmi širokého spektra doplňkové výbavy, ale i barev karosérie i interiéru. Vzhledem k tomu, že našimi zákazníky jsou většinou zkušení řidiči, kteří k nám přicházejí s jasnou vizí jak by měl jejich nový miláček vypadat, nabízíme jim jedinečnou možnost zkušební jízdy, na základě které se mohou nejlépe rozhodnout jakou konfiguraci motoru a vybavení by si přáli. Také během výroby vozu jsou zákazníci vždy vítáni, aby mohli sledovat pokroky ve stavbě. Fotografická dokumentace celého výrobního procesu pak může být předána majiteli spolu s novým Gordonem.

Navzdory tomu, že každý vůz je jedinečným originálem není třeba se obávat případné opravy, protože všechny důležité díly jako motor, převodovka, brzdy a další prvky jsou dodány od renomovaných výrobců a jsou tedy k dostání prakticky kdekoliv na světě. Všechny ostatní originální díly jsou navrženy tak, aby byli opravitelné a případně znovu vyrobitelné zručným technikem v běžně vybavené autodílně.

Každý nově vyrobený Gordon je zákázníkovi předán po důkladném seřízení v sídle společnosti v Roudnici nad Labem, s úplnou dokumentací splňující předpisy legislativy. Poté začíná běžet dvouletá záruční doba. Pro zachování maximálního komfortu našich klientů je společnost AZG s.r.o. schopna řešit případné problémy s vozem, v místě bydliště klienta, osobní návštěvou našich mechaniků.

Na závěr bych Vám chtěl poděkovat za Váš zájem o Gordon Roadster, a v případě zájmu Vás pozvat k návštěvě naší provozovny v Plzni.

Váš
Ing. Vladimír Friml
šéfkonstruktér AZG s.r.o.

d;Gordon Roadster

d;Lorem ipsum dolor sit ametconsetetur sadipscing nonumy eirmod

d;Srovnání vozů

d;Lorem ipsum dolor sit ametconsetetur sadipscing nonumy eirmod

d;Technické data

d;Lorem ipsum dolor sit ametconsetetur sadipscing nonumy eirmod

d;Poptávka

d;Lorem ipsum dolor sit ametconsetetur sadipscing nonumy eirmod

d;Jste připraveni začít?

d;Chcete se stát nepřehlédnutelným a být součástí legendy Gordon Roadster?

d;Zavolejte nám

+420 255 79 77 44

d;Kontaktujte nás

d;Neváhejte nás
kontaktovat!

+420 255 79 77 44